Ajax Detector Primero Yer Altı Görüntüleme
Ajax Detector Primero Yer Altı Görüntüleme

Ajax Detector Primero Yer Altı Görüntüleme

Ajax Detector Primero Yer Altı GörüntülemeGenel bakış

Çoklu fonksiyonların yanı sıra metallerin, altının, gömülü hazinelerin tespiti ve aranması için 9 gelişmiş sistem içermektedir.


Yalnızca bilim kurgu filmi sahnelerinde uygulananlar dâhil geleceğin teknolojisini gösteren ve etkili bir şekilde uygulanabilen bir bilim kurgu ürünü gibidir. Ancak yaratıcı teknolojisi ile AJAX, sizi kalitenin bir adım ötesine ve yeraltındaki altın, maden ve hazinelerin tespiti için en son ve en doğru bilimsel sistemleri modern bilimsel gerçekliğe taşımaktadır.


Not: Tüm AJAX ürünleri İki Yıl Garantilidir.

Açıklama

• AJAX, size gelişmiş sistemlerle ve eşsiz yazılımlarla en güçlü ve doğru tespit sistemlerini sunmaktadır.

Dünyanın ilk dedektörü Primero, hassas, etkili ve yenilikçi araştırma yöntemleriyle birlikte arama gelişmiş tespit sistemleriyle gerçekleştirdiğiniz arama ve keşif gezilerinde ihtiyaç duyduğunuz tüm kaynakları size sağlayan yeni bir bilimsel devrimdir. Dedektör teknolojisi için AJAX ile Primero, tüm tespit ve keşif sistemlerinde çalışabilen eşsiz ve modern tasarıma sahiptir. Ayrıca içerdiği yüksek seviyeli çalışma ve ayarlar, hedefinize ulaşana dek keşif gezilerinizin planını tamamen kontrol etmenizi sağlar.

• Ajax Primero, yüksek seviyeli teknolojik performansla ve yeni konseptlerle altın, maden ve gömülü hedefleri tespit etmek üzere özelleştirilmiş 9 farklı sistem içermektedir ve bu sistemler size daha spesifik detaylarla birlikte hedefe entegre şekilde doğru sonuçlar verecektir.


 Ürün Özellikleri

Tek bir cihazda toplanan çoklu fonksiyonlar, kullanıcının altın, hazine ve yeraltındaki metalleri tespit etmek için hatasız bir performansa sahip 9 gelişmiş sistemi kullanmasını sağlar.

Keşiflerinizi kolay şekilde tamamlamanızı sağlayan güç ve güveni size sağlayan modern ve eşsiz tasarımı, tespit sırasında rahatlık sağlar, hafiftir ve kullanımı kolaydır.

Bu cihaz, herhangi bir harici parça kullanılmaksızın tespit teknikleri için Ajax fabrikası ile tüm parçaları ve bileşenleriyle birlikte yapılmış ve tasarlanmıştır. Bu da cihazın yüksek bir performansa, güvenirliğe ve kaliteye sahip olmasını sağlamıştır.

Yüksek kaliteli tasarımı, zorlu koşullarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır ve çevreden gelen seslere karşı dirençlidir.

Sonuçların ve ayarların gösterildiği 5 inç ebadındaki renkli ekran, kullanıcının cihazın ayarlarının tümünü kontrol etmesini ve aramanın sonuçlarını ve özelliklerini görmesini sağlar.

İdeal arayüzler ve programlar, size hassas kontrol olanağı ve arama sırasında cihazın kolay kullanımını sağlar.

Cihazın içinde yer alan ana batarya bir taşıma kulpuna sahiptir, açılıp kapanabilir; bu da bataryanın zarar görmesi durumunda cihazın ana mahfazasını açmaksızın bataryanın değiştirilmesini sağlar.

Ana güç, cihazın maksimum ses seviyesinde ve arka plan aydınlatmasında 5 saat kesintisiz çalışmasını sağlar.

Edilen yedek güç bankası ünitesi, ana güç kesildiğinde cihaza bağlanır ve sizin cihazla aralıksız 10 saat çalışmanıza olanak tanır.

Kulaklık çıkışı, arama sonuçlarını net olarak duymanızı sağlar ve rahatlıkla ayırt edilir ve ses sonuçları MP3 veya DALGA şeklinde çeşitli şekillerde incelenebilir.

Şarj çıkışı, yüksek performans ve düzgün şarj için bataryanın hızlı ve düzgün bir şekilde şarj olmasını sağlar.

Çoklu görevlere sahip arama sistemlerinin giriş soketi ile çalışmak istediğiniz sistemi seçebilirsiniz; arama sensörünü çaba veya zaman harcamaksızın sökmek ve takmak için mekanik bir mekanizmaya sahiptir.

Kontrol tuşları arayüzü, anti-şok ve nem göstergesi için butonlar bulunmaktadır; bu da program ve cihazın ayarları üzerinde size tam kontrol sağlar.

Ürün sistemleri

Uzun menzilli arama sistemi(Manüel)

• Bu sistem yeraltındaki altını, hazineleri, arkeolojik ve madeni malzemeleri tespit edebilir.


• Bu sistem, sonuçları gösteren ve arama alanını ve hedef yolun yönünü koordine eden ve gitmeniz gereken yeri detayları ile bilen özel bir arama arayüzüne sahiptir.

• Sistem, hedef yerlerini uzak mesafelerden yüksek doğruluk oranı ile tanımlayarak ve izleyerek en iyi sonucu almak üzere çoklu aşamalarda geliştirilmiştir. Bu cihaz, arama yapan kişiyi %100’e kadar bir kesinlik oranı ile hedef yere götürür.

• Bu sistem, piyasadaki diğer uzun menzilli arama sistemlerine benzememektedir. Çift iletici ve alıcı sistemlerle desteklenen sensör ve yüksek hassasiyete sahip tespit sistemleri ile akıllı ve rahat tasarımı ile modern bir sistemdir.

• Hedef yerlerini belirlemek ve simüle etmek üzere hassas dalgalar göndermeyi sağlayan yüksek frekanslı bir iletme ünitesi (High Gain Anten) bulunmaktadır; sistem, hedef yerini bulmak ve sonuç ekranında görüntülenen çoklu ses ve dijital göstergeleriyle bunları ekranda görüntüleyen çift uyarıcılı (İkili stimülasyon) alıcı antenler aracılığıyla sinyalleri toplar ve alır.

• Cihazdaki en harika özelliklerden biri, cihazı doğru taşımak için akıllı bir el dengeleme sistemine sahip olmasıdır. Burada ekranda kullanıcı için bir gösterge görüntülenir ve kullanıcıyı uzun menzilli aramalarda cihazı doğru taşıma şekline göre yönlendirir.

• Kullanıcının ihtiyaçlarına göre manüel olarak veri arama girildiğinden buna manüel sistem denir.

• Arama yapan kişi, sistemde mevcut bulunan hedeflerin listesinden hedef türünü seçebilir ve arama derinliği ve uzun mesafeler gibi arama özelliklerini kontrol etmek üzere mevcut bulunan diğer ayarlarla sistem menülerini kontrol edebilir ve bu, arama yapan kişinin ihtiyaçlarından dolayıdır.


Maksimum derinlik Derinlik arama seçeneklerinde önceden ayarlanmak suretiyle 50 metreye kadar tespit yapabilir: 1m, 2 m, 3 m, 5 m ,7 m, 10 m, 12 m, 14 m, 16 m, 18 m, 20 m, 22 m, 25 m, 27 m, 30 m, 32 m, 35 m, 37 m, 40 m, 45 m, 50 m.

Uzun Mesafe 2250 metreye kadar tespit yapabilir, Uzun mesafe seçeneklerinde gelişmiş kontrol ile: 100 m, 150 m, 200 m, 250 m, 300 m, 350 m, 400 m, 450 m, 500 m, 550 m, 600 m, 700 m, 800 m,900 m, 1000 m, 1250 m, 1500 m, 1750 m, 2000 m, 2250m.

Hedefler Opsiyonel liste: Altın hazineler, altın külçe, gümüş, bakır, bronz, alüminyum, demir, platin, mağaralar ve boşluklar, elmaslar, kıymetli taşlar, yer altı suları, boşluk.

Frekans tespiti Çift dalgalı ve iletilmiş frekans (DCS) doğrulama sistemleriyle 500Hz’ten 20kHz’e kadar.

Ses efektleri Evet, bu sistem hedeflerle ilgili herhangi bri gösterge bulması durumunda opsiyonel olarak akustik ve titreşimli alarm verir.

Dijital Göstergeler Evet, sonuç arayüzü, hedef yolunu ve cihaz oryantasyonunu, akıllı el dengeleme sisitemini, çıktı şekli ve frekansı penceresini gösterir.

Zemin Dengesi Otomatik

Uzun menzilli arama sistemi (otomatik)

• Dünyada uzun menzilli metal dedektörlerde bir ilk. Cihaz, otomatik tespit sistemine sahiptir ve ekranda hedefin adını otomatik olarak gösterir ve ayrıca cihazın dayanak noktasından hedef mesafesini belirler ve kullanıcının sonuçların ekranda otomatik olarak görüldüğü derinliği bilir ve hedefin yerini belirler.


• Bu sistem, sonuçları görüntüleyen ve arama yerini ve hedef yolun yönünü ekranda doğru olarak koordine eden ve cihazınızın yönünü detaylı olarak bilen özel bir arama arayüzüne sahiptir.


• Sistem, hedefin yerini uzun mesafelerden ve yüksek doğruluk oranı ile belirlemek üzere çoklu aşamalarda geliştirilmiştir ve aramayı yapan kişiyi hedef yerine %100’e varan doğruluk oranı ile götürür.


• Bu sistem, piyasadaki diğer uzun menzilli tespit sistemlerine benzememektedir. İkili iletim ve alım sistemleri tarafından desteklenen yüksek hassasiyete sahip tespit ve sensör sistemleriyle akıllı ve rahat tasarımıyla modern bir sistemdir.


• Hedef yerlerini belirlemek ve simüle etmek üzere hassas dalgalar göndermeyi sağlayan yüksek frekanslı bir iletme ünitesi (High Gain Anten) bulunmaktadır; sistem, hedef yerini bulmak ve sonuç ekranında görüntülenen çoklu ses ve dijital göstergeleriyle bunları ekranda görüntüleyen çift uyarıcılı (İkili sitimülasyon) alıcı antenler aracılığıyla sinyalleri toplar ve alır.

• Cihazdaki en harika özelliklerden biri, cihazı doğru taşımak için akıllı bir el dengeleme sistemine sahip olmasıdır. Burada ekranda kullanıcı için bir gösterge görüntülenir ve kullanıcıyı uzun menzilli aramalarda cihazı doğru taşıma şekline göre yönlendirir.

Maksimum derinlik Derinlik arama seçeneklerinde önceden ayarlanmak suretiyle 50, Hedef derinliğini bulur ve otomatik olarak sistemde gösterir.

Uzun Mesafe 2850 metreye kadar tespit yapabilir ve hedef mesafesini otomatik olarak ekranda gösterir.

Hedefler Arama alanında hedeflerin otomatik olarak tespit edilmesi, Altın hazineler, altın külçe, gümüş, bakır, bronz, alüminyum, demir, platin, mağaralar ve boşluklar, elmaslar, değerli taşlar, yer altı suları, boşluk.

Frekans tespiti Çift dalgalı ve iletilmiş frekans (DCS) doğrulama sistemleriyle 500Hz’ten20kHz’e kadar.

Ses efektleri Evet, bu sistem hedeflerle ilgili herhangi bri gösterge bulması durumunda opsiyonel olarak akustik ve titreşimli alarm verir.

Dijital Göstergeler Evet, sonuç arayüzü, hedef yolunu ve cihaz oryantasyonunu, akıllı el dengeleme ssitemini, çıktı şekli ve frekansı penceresini gösterir.

Zemin Dengesi automatic


Iyonik Uzun Menzil sistemi

• İyonik sistemimizde gerçekleştirilen kapsamlı araştırma ve çalışmaların ardından altın, bronz, bakır ve platin gibi yeraltına gömülü değerli metallerin iyonlarını (elektrik atomları) hızlı bir şekilde tespit etmeyi sağlayan çok yüksek seviyeli bir uzun menzil (iyonik sistem) ürettik ve geliştirdik.

• Bu sistem, kullanıcının sistemi ayarlamasını ve hedefin yerini profesyonel şekilde belirleyen garantili sonuçları elde etmek üzere zemin dengesini sağlamasını sağlayan gelişmiş bir arama ve ayar arayüzü ile özel elektronik işlem sistemleriyle çalışmaktadır.

• Ekranda sinyal gücünü gösteren interaktif sonuçlar görüntülenir ve hedefi tam olarak belirlemek üzere sistem göstergesiyle hedef yerine yaklaşıldığında katlanarak artar.

• Sinyal ile senkronize olan interaktif sesler ve sinyal gücü etkileşime geçtiklerinde hedefe ve ebadına göre katlanarak artar.

• Bu sistem, iyonik yol seviyelerinin yansıtıcı etkilerinin güç tespitine dayanarak tespit edilen hedefin derinliğini belirlemek üzere akıllı bir program içermektedir.

• Bu sistemdeki ana tespit faktörü, yüksek hassasiyetli, çoklu görev yapabilme özelliğine sahip ve yüksek standartlarda entegre bir elektronik devre içeren fonksiyonel ünitedir (High Gain Anten); sinyal alma ve göndermede ve sinyali işlemek üzere cihazda bulunan ana karta aktarılmasında multi-karakteristik fonksiyonlar kullanılır ve sonuçlar ekranda görüntülenir ve bu ünite, tüm toprak şartlarıyla ve özellikleriyle başa çıkabilecek en son yollarla korunmaktadır.

Maksimum derinlik 20 metre, Hedefin derinliği, tespit edilen hedefin derinlik ölçümü özelliği ile derinlik .

Uzun Mesafe 200 metreye kadar tespit yapabilir.

Hedefler Değerli metallerin iyonik alanları: altın, gümüş, bronz, platin, bakır.

Frekans tespiti 85 MHz.

Ses efektleri Evet, bu sistem ayrıca isteğe bağlı akustik ve titreşim efektleri verir.

Dijital Göstergeler Evet, interaktif göstergelere sahiptir.

Zemin Dengesi Garantili sonuçlar elde etmek için manüel olarak.

Gradyometre sistemi

• Gradyometre sistemlerinin toprakta meydana gelen hafif değişiklikleri tespit ettiği ve girintilere ek olarak içinde bulunan materyalleri ve madeni nesneleri belirlediği bilinmektedir.

• Bu sistem genellikle büyük ebatta ekipmanlar ve arama esnasında hareket ettirilmesi kolay ve rahat olmayan uzun sensörler ve anlık sonuçlar içermektedir ancak size bu sistemin arama arayüzündeki entegre sonuçları gösteren akıllı kontrol ve tespit aletleri tedarik etmekteyiz.

• Bu sistem, metalik nesneleri ve boşlukları tespit etmek ve tanımlamak ve ayrıca bunlar arasında ayrım yapmak üzere topraktaki manyetik değişikliklerin doğru ölçümlerini sağlar.

• Bu sistem üzerinde çalışırken yüksek güçlü yöneysel kılavuzlu sensörlerden yapılan algılama ünitesi bağlı olmalıdır.

• Arama kriterleri ve ayarları yüksek çözünürlüklü akıllı arayüz ile tam olarak kontrol edilebilir.

• Arayüz sonuçları, bulunan hedefin ebadını görebileceğiniz osiloskop penceresine ek olarak tespit edilen hedefin sinyal gücü seviyesini gösterir.

• Akıllı derinlik ölçüm programı, size manyetik alanın reflektif değişiklik seviyesinin ölçümü ile ilgili olarak yeraltındaki hedef derinliğinin hassas bir ölçümünü size sağlar.

Maksimum derinlik 10 metreye, Hedef derinliğini bulur ve otomatik olarak sistemde gösterir.

Hedefler Metal, boşluklar, madencilik işlemleri, arkeoloji ve patlamamış mühimmat tespit etmek için kullanılır; aynı zamanda boruların ve tellerin yerini belirlemek için kullanılabilir.

Ölçüm seviyesi ±20’den ±1000’a µT

Ses efektleri Evet, bu sistem ayrıca isteğe bağlı akustik ve titreşim efektleri verir.

Dijital Göstergeler Evet, İnteraktif cevap göstergeleri, tespit edilen hederin türünü ve ebadını belirtir.

Zemin Dengesi manuel ve otomatik,Topraktan kaynaklanan manyetik etkileri ortadan kaldırmaya yardımcı olur.

Akıllı nabız

• Dedektör teknolojisi için Ajax, anlık sonuçlar elde etmek ve ultra derecede net ve daha derin araştırma yapmak üzere sistemin kolaylıkla kullanılması ve kontrol edilmesinin yanısıra piyasadaki cihazlardan daha yeni olan metal dedektörler için yeni bir darbe tespit sistemi geliştirmiştir.

• Bu sistem yüklenir ve sonuçları verileri, sonuçları ve sistem ayarlarını görüntüleyen akıllı bir arama arayüzü aracılığıyla görüntülenir.

• Sistemimiz, demir içeren ve içermeyen metaller arasında ayrım yapabilir; ayrıca mağaraları ve boşlukları da tanımlayabilir. Hedefler arasındaki ayrım, farklıdır ve bulunan hedefin ebadını gösteren osiloskop penceresine ek olarak her bir hedef türü için çeşitli göstergeler aracılığyla sistem arayüzünde sonuçları görüntüler.

• Hassasiyet seviyelerini ve cevap hızını kontrol edebilir.

• Demir içeren metallerin aranmasını iptal edebilir.

• Her bir bobinin ebadı için gerekli olan enerjiyi ve frekansı tanımlamak için akıllı arama bobini tanımlaması yapar.

• Zemin dengesi, cihazın toprakla uygunluğu için kullanıcı tarafından manüel veya otomatik olarak gerçekleştirilen hızlı bir işlemdir ve engellere takılmaksızın kullanılabiir ve kötü toprak şartlarında bile etkilidir.

• Bu sistem, entegre verilerle hedefin ve türünün hızlı tanımlanması için özelliklere sahiptir.

• Ajax, size hedefin ebadına göre farklı derinlikler vere gelişmiş arama bobinlerinden üç farklı ölçüm sağlamaktadır.

• Mevcut arama bobinleri:

Arama bobini C1: 18cm x 18cm

Arama bobiniC2: 35cm x 35cm

Arama bobiniC3: 40cm x 45cm

• -Not: C2 bobini, ylanızcaPrimero cihazı ile tedarik edilmektedir ve diğer bobinler talep üzerine tedarik edilmektedir.

Maksimum derinlik 8 metre.

Hedefler Değerli olmayan hedefleri tespit edebilir, örneğin demir, demir dışı metaller, örneğin altın ve boşluk.

Frekans tespiti 280 Hz -300 Hz-350 Hz

Ses efektleri Evet, bu sistem ayrıca isteğe bağlı akustik ve titreşim efektleri verir.

Dijital Göstergeler Evet, İnteraktif cevap göstergeleri, tespit edilen hederin türünü ve ebadını belirtir.

Zemin Dengesi Manuel ve otomatik, Topraktan kaynaklanan manyetik etkileri ortadan kaldırmaya yardımcı olur.

Spektrum Analizörü

• Altın ve metal tespit teknolojisi ile çalışan bu sistem, yeni ve eşsiz bir teknoloji olan Spektrum Analizörü teknolojisi ile darbe indüksiyonu ve hedefin spektral analizi ile birleştirilmiş bir tekniktir. Bu sistem, tespit edilen hedef şeklin 3D resimlerini gösterir.

• Bu sistemdeki kontrol arayüzü, size hedefin ve formunun resminin nihai sonucunu ve bununla ilgili tüm detayları vermektedir.

• Bu sistemin arayüzünü hedefin etrafındaki entegre sonuçları derhal göstermek için kullanmak çok kolay ve rahattır.

• Sistemimiz, demir içeren ve içermeyen metaller arasında ayrım yapabilir; ayrıca mağaraları ve boşlukları da tanımlayabilir. Hedefler arasındaki ayrım, farklıdır ve bulunan hedefin ebadını gösteren osiloskop penceresine ek olarak her bir hedef türü için çeşitli göstergeler aracılığyla sistem arayüzünde sonuçları görüntüler.


• Zemin dengesi, cihazın toprakla uygunluğu için kullanıcı tarafından manüel veya otomatik olarak gerçekleştirilen hızlı bir işlemdir ve engellere takılmaksızın kullanılabiir ve kötü toprak şartlarında bile etkilidir.


• Hassasiyet seviyelerini ve cevap hızını kontrol edebilir.


• Demir içeren metallerin aranmasını iptal edebilir.


• Bu sistem, entegre verilerle hedefin ve türünün hızlı tanımlanması için özelliklere sahiptir.


Maksimum derinlik 8 metre.

Hedefler Değerli olmayan hedefleri tespit edebilir, örneğin demir, demir dışı metaller, örneğin altın ve boşluk.

Frekans tespiti 280 Hz -300 Hz-350 Hz.

Ses efektleri Evet, bu sistem ayrıca isteğe bağlı akustik ve titreşim efektleri verir.

Dijital Göstergeler Evet, hedefin şeklini gösteren 3D resime ek olarak interaktif cevap göstergeleri tespit edilen hedefin türünü ve ebadını belirtir.

Zemin Dengesi Manuel ve otomatik, Topraktan kaynaklanan manyetik etkileri ortadan kaldırmaya yardımcı olur.

Direkt görüntüleme sistemi

• Dünyada bir ilk olan entegre direkt görüntüleme sistemi, herhangi bir harici işlem ekranı ve programı kullanılmaksızın cihazın ana işlem ekranında bulunmaktadır. Bu sistem, gömü ve hazineler gibi yeraltında bulunan herşeyin direkt görüntüsünü verir ve ebatlarını, derinliklerini ve türlerini belirtir.

• Tarama sistemini yönlendiren özel bir arayüz bulunmaktadır, bu da size arama yapılan alanın gerçek zamanlı olarak direkt bir görüntüsünü sunar.

• Cihaz ile birlikte gelen özel bir alanı taramak için çok görevli boylamsal tarayıcı veya daha az sürede büyük bir alanı kapsamak ve taramak için yüksek hızlı yönlendirilmiş bir güç ile çalışan çok radarlı çapraz kesitli tarayıcı olmak üzere iki tür tarayıcı kullanabilirsiniz.

• Tarama hızını, kullanıcının yürüme ve adım hızına karşılık gelecek şekilde kontrol edebilirsiniz.

• Zemin dengelemesi ve kalibrasyonu, ayar için gerekli olan referans sistemin otomatik kalibrasyonuyla veya kullanıcı tarafından arama alanına uygun görüldüğü şekilde belirlenen manüel kalibrasyon yoluyla yapılabilir.

• Taramayı durdurma özelliği bulunmaktadır, daha sonra taramaya yeniden devam edebilirsiniz ve bunu herhangi bir ayar yapmaksızın saniyeler içinde yaparsınız.

Maksimum derinlik 30 metre.

Hedefler Maden ve boşluk hedeflerinin yerlerini ve bunların arasındaki ayrımı gösteren direkt görüntüleme.

Frekans tespiti Automatic, 50 MHz – 350 MHz

Ses efektleri Evet, bu sistem ayrıca isteğe bağlı akustik ve titreşim efektleri verir.

Dijital Göstergeler Evet, ekrandaki direkt tarama, hedefleri ve bunların türlerini anlık olarak gösterir.

Zemin Dengesi Topraktan kaynaklanan manyetik etkileri ortadan kaldırmaya yardımcı olur.

3D zemin görüntüleme sistemi

• Araştırmalarımıza göre zemin görüntüleme sistemlerini kullanan her maden arayıcısı bu cihazların ve karmaşık programların kullanımında birçok zorlukla karşılaşmaktadır. Ancak biz 3D sistemlerimizdeki bu tüm karmaşıkları ve zorlukları düzelttik. Sistemimiz kolay, sorunsuz ve herkesin kolayca etkileşime girebileceği bir kullanım sağlar.

• 3D görüntüleme sisteminde size tarama ayarlarını ve özelliklerini kontrol etme kolaylığı sağlayan özel bir yazılım arayüzü bulunmaktadır.

• Bu sistemde tam bir tarama için birçok özellik bulunmaktadır:

• analiz için AJAX uygulamasında çalışmak üzere Tablet PC kullanan tarama özelliği.

• Veya kullanıcının istediği şekilde cihaz ekranında direkt görüntülenen zemin tarama özelliği.

• Bu sistem, adımların ve tarama sırasının kontrolü, tarama metodu, başlama noktası, arama metodu (otomatik veya manüel) gibi tarama özelliklerini ayarlayarak zemini direkt olarak ekrandan taramanıza olanak tanır ve daha sonra taramaya başlar ve sonuçları direkt olarak ekranda görüntüler. Ayrıca hedef yerlerini tarayıp bulabilme ve noktalarını belirleyebilme özelliğine de sahiptir.

• Kullanıcı ayrıca daha fazla analiz aracı ve hedeflerin 3D görüntülerini elde etmek amacıyla Ajax uygulamasında çalışmak üzere Bluetooth aracılığıyla cihazı Tablet PC’ye bağlayabilir.

• Cihaz ile birlikte gelen özel bir alanı taramak için çok görevli boylamsal tarayıcı veya daha az sürede büyük bir alanı kapsamak ve taramak için yüksek hızlı yönlendirilmiş bir güç ile çalışan çok radarlı çapraz kesitli tarayıcı olmak üzere iki tür tarayıcı kullanabilirsiniz.

• Zemin dengelemesi ve kalibrasyonu, ayar için gerekli olan referans sistemin otomatik kalibrasyonuyla veya kullanıcı tarafından arama alanına uygun görüldüğü şekilde belirlenen manüel kalibrasyon yoluyla yapılabilir.

Maksimum derinlik 30 metre.

Hedefler Metalik hedefler ve boşluklar.

Frekans tespiti Automatic, from 50 MHz to 350 MHz

Ses efektleri Evet, tarama adımları ve bildriimleri için göstergelerle ilgili alarm verir.

Dijital Göstergeler Evet, 2D ve 3D resimlere ek olarak hedef lokasyonlarını gösteren detaylı bir tarama özelliğine sahiptir.

Zemin Dengesi Manuel ve otomatik, Topraktan kaynaklanan manyetik etkileri ortadan kaldırmaya yardımcı olur.


Jeofiziksel Arama Sistemi

• Tarama tekniği ve elektro jeofizik ölçümü ile çalışan bu sistem, altın, gümüş, bakır, bronz, demir, alüminyum gibi gömülü metallerin ve mağara ve tünellerin yerlerini belirlemek için toprağın elektrikli rezistör seviyelerini tanımlayabilir.

• Kullanımının ve hareket etmenin kolay olduğu çift kutup özelliği sayesinde bu sistem, alanda gömülü madenler olup olmadığını doğrulamak için özel bir yeri test edebilir.

• Bu sistem aracılığıyla cihazda mevcut bulunan hedeflerin listesiyle tanımladığınız özel bir hedefi ayırabilir ve hedefin orada bulunup bulunmadığını belirlemek için hızlı bir inceleme yapabilirsiniz.

• Bu sistemde, toprak içeriğini test etmek için bağlanan 2 özel arama probunun yanısıra 2 adet elektrikli kablo da bulunmaktadır.

• Bu sistem, hızlı cevap verir ve hedefle birlikte ekranda direkt olarak görüntülenen sonuçlar sağlar.

Maksimum derinlik 50 metreye kadar tespit yapabili.

Uzun Mesafe Taranabilen ve doğrulanabilen 50 metrelik bir alanı kapsayabilir.

Hedefler Altın, gümüş, alüminyum, bakır, demir, mağaralar ve boşluklar önceden hedef türünü seçme olanağı.

Ses efektleri Evet, bu sistem hedeflerle ilgili herhangi bri gösterge bulması durumunda opsiyonel olarak akustik ve titreşimli alarm verir.

Dijital Göstergeler Evet, bu sistem için tarama arayüzü, arama alanındaki hedefin olasılığını ve kalitesini gösterir ve bunu doğrular.

Zemin Dengesi automatic

Teknik özellikler

Araştırma Prensibi Çoklu tespit sistemleri ve fonksiyonları, 9 opsiyonel sistem içermektedir.

Çalışma Prensibi Verileri ve dijital sinyalleri işler ve bunları görsel ve sesli sonuçlara dönüştürür

İşlem tipi Çok işlemli

İşlemci 32Pit MİKRO KONTROLÖR

Ekran TFT renkli ekran 800 x 480WVGA size, 16-bit color depth

Ana batarya 7.4 volts, 3300 mA

Güç tüketimi Ortalama tüketim 400 mA

Ana Bataryanın Çalıma Süresi (5 saatler) Ekran parlaklığı ayarları, ses seviyeleri ve oynatma modunda olan diğer fonksiyonlarla ilgili olarak değişebilir.

Güç Bankası Çalışma Süresi 10 saatler.

Elektrikli Şarj Aleti Güç kaynağı/güç girişi 240-100 V AC, güç çıkışı 15 V 1.2A

Güç Depolama İki güç çıkışına 11.1 volts, 7800 mA sahip harici yedek batarya. Güç çıkışı USP: 5 Volts 2.1 Amps, Güç çıkışı genel kullanım (Mobil Telefon, Tablet Telefon) içindir. Cihaz Güç çıkışı: 11.1 volts 3 amp.

Depolama kapasitesi 1 GB / 999 taramaya kadar depolayabilir.

Ses Yüksek kaliteli sesler, 32 KBIT/S, MP3

Sesli bildirimler Evet, tüm fonksiyonlarda ses seviyelerinin tam kontrolü yapılabilir.

Titreşimli Uyarı Evet,(opsiyonel)

Bluetooth Evet, mevcut, 2.4 GHz, kadar duyarlılık to -80dBm

Diller Evet, çok dilli, 8 dil seçeneğine sahip

Tarih ve saat Evet

Şifre Evet, sıfırlanabilir veya iptal edilebilir şifre

Boyutlar 49x21x15 cm – 144x40x24 cm

Gerçek boyutlar 88x52x20 cm

Torba ile birlikte tam ağırlığı 8 kg

Kurulum için ağırlık Cihaza bağlanan sensöre bağlı olarak 1 kg ila 2.5 kg arasında değişiyor.

Çalışma sıcaklığı 10° C –> 60° C

Depolama sıcaklığı 10° C –> 80° C

Nem %100 nemde depolanabilir ve kullanılabilir.

Ürün işlevleri

Cihazın ana menüsünde cihazın tüm fonksiyonlarını kontrol etmek için bir dizi fonksiyon ve ayar bulunmaktadır:

1- Tespit sistemleri: Altın, hazine ve yer altındaki gömüleri tespit etmek için çok görevli ve özelleştirilmiş sistemler. Direkt olarak kullanmaya başlamak için ana menüde bulunan sistemlerden herhangi birini seçebilirsiniz.


2- Dil ayarları: Ürünlerimiz, dünya çapında en iyi dedektörler olarak bilinmektedir bu yüzden kullanıcıları desteklemek için birçok dil mevcuttur. Cihazda 8 temel dil bulunmaktadır: İngilizce, Fransızca, Almanca, İspanyolca, Rusça, İtalyanca, Türkçe ve Arapça.


3- Saat ve tarih ayarları: Saat ve telefon gibi bazı kişisel eşyalar, tespit sistemlerini genelde etkiler, bu yüzden yanınızda bunları taşıyamazsınız ve arama yaptığınız süre boyunca saat ve tarihle ilgili bilgi sahibi olamazsınız. Biz de ekranın üst tarafında bulunan ve bulunduğunuz yerdeki saate göre ayarlayabileceğiniz dijital saatleri ürünlerimize ekledik. Tarihin de yer veya hedeflerin sonuçlarını kaydetmek gibi birçok işlevi bulunmaktadır; herhangi bir taramanın saati ve tarihini kaydedilmiş aramalarınızın kronolojisini görmek için kaydedebilirsiniz.

4- Ekran: Birçok ekran seçeneği bulunmaktadır:

Bir: Ekran parlaklığının kontrolü; kullanıcının ihtiyacına göre parlaklık ayarı için birçok seviye bulunmaktadır.

İki: Ekranını kaydetme modunun kontrolü; batarya süresini uzatmak için enerjiden tasarruf etmeye yarayan tasarruf modunu ayarlamak için birçok seçenek bulunmaktadır.

5-  Ses Ayarları: Bu ayar, cihazın sesini kontrol etmenizi sağlar

Bir: Cihazın alarm ve bildirim seslerini genel olarak kontrol edin

İki: Klavye sesini kullanıcı istediği gibi kontrol eder.

Üç: Arama seslerinin seviyelerini, yani hedefler bulunduğunda duyulan ses sonuçlarını kontrol edin.

6- Güç: Bu arayüz, bataryanın güç seviyesini gösterir ve güç kaydetme modunu kontrol eder ve cihazın ana bataryasıyla çalışması için kullanıcıya daha fazla enerji sağlamak üzere otomatik modu açmak için bu modu etkinleştirir.

 7- Depolama: Cihazın hafızasına kaydedilen tüm taramaları görüntüler veya herhangi bri taramayı siler; depolama kapasitesi 999 taramaya kadar çıkmaktadır. Tüm özellikleri, ayarları ve sonuçları ile birlikte bu cihaza bağlı tüm sistemlerde sonuç kaydetme sistemi mevcuttur.Cihazın hafızasına kaydedilen tüm taramaları görüntülemek veya herhangi bir taramayı silmek ve depolama kapasitesi 999 taramaya kadar çıkarmak için, sonuçların kaydetme sistemi bu cihaza bağlı tüm sistemlerde bulunur. tüm özellikleri, ayarları ve sonuçları.

 8- Bluetooth: Bu ayar ile Bluetooth sistemini açıp kapatabilirsiniz ve Bluetooth, cihazı harici bilgisayarlara veya tabletlere bağlamak için kullanılır.

 9- Bilgi: Bu arayüz, cihaz bilgilerini ve versiyonlarını ve cihaz için toplam çalışma saatini gösterir.

 10- Koruma: Bu arayüz, cihaz üzerinde kendi şifrenizi ayarlamanızı sağlar. Cihaz listesine yalnızca şifrenizi girerek erişebilirsiniz.

 11- Yapılandırma: Bu seçenek, cihazı tüm veri ve ayarların silindiği fabrika ayarlarına döndürmenizi sağlar.

 Ürünün temel özellikleri

1- Güç tuşu: Cihazı açıp kapatmak için kullanılan tuş.

2- Geri tuşu: ayarlanan veya ayarlanmakta olan menülere veya ayarlara geri döner veya önceki uzantıya veya arayüze geri dönmek için ara yüzden veya sistemden çıkmak için kullanılır.

3- Yön tuşları: Programlar, ayarlar ve sistemler arasında farklı yönlerde, yukarı, aşağı, sağa ve sola doğru hareket etmenizi sağlar.

4- Onaylama tuşu(OK): görevler ve seçim ayarları ve önceden ayarlanan veya seçilen sistemler için doğrulama tuşudur.

5- Ayar tuşu Sizi derhal ve hızlı şekilde sistem ayar arayüzüne götüren ve direkt olarak bir önceki işleme geri dönen ayarların hızlı bir özetidir.

 Darbe aksesuar ve parçaları

Ana ünite

Araba şarj cihazı

Kulaklık

Pil takımı

Güç adaptörü

C1 Arama bobini

C2 Arama bobini

C3 Arama bobini

Görüntü tarayıcı

Yüksek kazançlı anten

Gradio akıllı sensör

LRL Anten

Bağlantı kabloları

Geo probları

Coğrafi merkez

Bağlantı klipsleri

Çubuk

Kutu

Tablet cihazı

Yer-Altı-Görüntüleme, gpr-radar, alantaramalar, pulse dedektorler, yeraltı görüntüleme sistemleri, sıfır dedektörler, ikinci el dedektörler,

tek para dedektörleri, define dedektörleri, kalıntı dedektörleri, güvenlik dedektörleri, Endüstriyel Dedektörler, dedektör markaları, altın savakları, altın panları,

nuget dedektörleri, Yeraltı Su Tespit Dedektörü, Su Kaçağı Tespit Sistemleri, 

Dünya devi firmaların farklı cihazlarını görmek ve fiyat almak için Dedektorara.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz. 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu

Ajax Detector Primero Yer Altı Görüntüleme

Whatsapp İletişim

 

05325081492

  • : 238
  • Ürün Kodu: Ajax Detector Primero Yer Altı Görüntüleme
  • Stok Durumu: Stokta var
  • 485.263,02TL
  • Vergiler Hariç: 404.385,85TL

Etiketler: Ajax Detector Primero Yer Altı Görüntüleme ajax, detector, primero, yer, altı, görüntüleme, detectors tokat, zile, dedektör