Mega Detection Gold Star 3D Çoklu Tespit Sistemi
 Mega Detection Gold Star 3D Çoklu Tespit Sistemi

Mega Detection Gold Star 3D Çoklu Tespit Sistemi

 Mega Detection Gold Star 3D Çoklu Tespit Sistemi

Gold Star 3D Dedektör 

Mega Detection'dan Gold Star 3D Tarayıcı, eski antikaların araştırmacısına ve büyük derinliklerde gömülü hazineleri arayanlara, cihazda bulunan arama teknolojilerinin çokluğu açısından metal algılama alanındaki pratik uygulamalar ve kullanımların yanı sıra en iyi entegre ve kapsamlı çözümü ve ayrıca pratik uygulamaları sunar.  

Gold Star 3D Tarayıcı aracılığıyla Mega Algılama, arama ve keşif alanlarında ve aynı zamanda modern bir araçla arama ve keşif alanlarında rahat bir iş deneyimi sağlayan modern tasarım yoluyla yeni başlayanlar ve profesyoneller için kullanımı kolay pratik ve profesyonel bir cihaz sunar. Algılama sürecinin tüm ayarlarını ve seçeneklerini belirlemede ve düzenlemede kolaylık sağlayan pürüzsüz ve görsel bir deneyim içeren çok dilli grafik seçenekleri mevcuttur.

Dedektör Özellikleri

Profesyonel bir metal dedektörü ve bir 3D zemin tarayıcıyı tüm arazide yüksek kaliteli performans ve doğru, güvenilir sonuçları birleştiren çok işlevli entegre bir cihaz.

Arama alanlarında uzun süreli kullanım için görünüm ve uygunluğun hafifliği ile estetiğini birleştiren, kullanıcıya rahat bir kullanıcı deneyimi sağlayan yüksek kaliteli malzemelerden yapılmış modern ve pratik tasarım.

 Metal algılama teknolojileri alanındaki en son gelişmeleri içeren 8 farklı arama sistemi, arama ayarlarını ayarlamak için geniş seçenekler ve zemin toprağı tipi, arazi, aramanın amacı, tip ve metal gibi çeşitli faktörlere uyacak seçenekler gömülü hedefler.

Cihazın ekranında veya bir tablet bilgisayar aracılığıyla tarama verilerinin daha geniş kapsamı ve görsel temsili aracılığıyla daha doğru sonuçları garanti eden gelişmiş arama araçlarını içeren tamamen yeni, patentli 3B zemin tarama teknolojisi.

Android çalıştıran herhangi bir tablet veya akıllı telefona indirilebilen gelişmiş bir 3D analiz uygulaması, potansiyel müşteriye, metalin türünü (tam konumu veya konumu) bilen entegre araçlar aracılığıyla zemin taramasının sonuçlarını görsel olarak analiz etmek için harika yetenekler sağlar. potansiyel hedeflerin doğru derinliği ve hedef metal türü.

Uzun menzilli metal algılama teknolojisinde performans iyileştirmeleri, daha geniş bir tarama alanı ve yeni araçlar ve seçeneklerle 50 metreye kadar daha fazla derinlik içeren yeni ve geliştirilmiş bir teknoloji.

Özel tasarlanan bir kutuda bulunan bir lityum iyon pil ile çalıştırılır,pil şarj edilebilir ve sisteme,diğer faktörlere bağlı olarak uzun bir kullanım süresi sağlar.

Ayarların kolayca yapılabilmesini,sayıların net şekilde okunmasını ve sonuçları görsel olarak rahatça görülebilmesini sağlayan 5 inç boyutlu yüksek çözünürlüklü LCD ekran.

Metal algılama teknolojileri alanındaki en son gelişmelere sahip 8 farklı arama modu arama ayarlarını zemin yapısına göre düzenleyen,metal türü gibi çeşitli faktörlere uyacak şekilde ayarlayabilmek için geniş seçenekler sunar.

Tespit Sistemleri ;

Manuel LRL

Otomatik LRL

Kontrol LRL

İyonik Sistem

Biyonik Sistem

Canlı Yayın

3d Zemin Tarama

Pinpointer

Manuel Long Range Locator (Manuel LRL)

Akıllı Çoklu Alıcı-Verici Birimi veya I.M.T.U adı verilen yeni ve güçlü bir algılama probu aracılığıyla Gold Star 3D Tarayıcıya dahil edilen yeni Uzun Menzilli Yer Belirleme teknolojisi.

I.M.T.U, arama yönünde yüksek frekanslı dalga sinyalleri üretir.Bu dalgalar, gömülü metal hedeflerden salınan manyetik alanların sinyalleriyle kesişir.daha sonra yansıyan sinyaller bir çift anten vasıtasıyla alınır, alınan bu sinyaller cihazın ana ünitesi içerisinde dijital sinyallere dönüştürülerek analiz edilerek ekranda görselleştirilir.

Kullanıcı burada hedef türünü veya hedefin yapıldığı metal türünü seçebilir, aşağıdakiler dahil olmak üzere tüm demir ve demir dışı metal türlerini içeren önceden ayarlanmış arama programlarından seçim yapabilir :

Altın Hazine - Altın Cevheri - Gümüş - Bakır - Platin - Bronz - Demir - Elmas - Değerli Taşlar - Altın Damarlar

Mesafe değeri tarama alanını ileri yönde yansıtır, bu değer önceden ayarlanmış değerlerden 0 - 3000 metre arasında bir aralıkta ayarlanabilir: 

250 – 500 – 750 – 1000 – 1250 – 1500 – 1750 – 2000 – 2250 – 2500 – 2750 – 3000 m

Automatic Long Range Locator

AUTO LRL arama sistemi, uzun menzilli tarama alanı içindeki potansiyel hedeflerin sinyallerini aramak için I.M.T.U ve uzun menzilli antenler kullanır.

Belirlenen alandaki açık alanlarda geniş alanları kapsayan gelişmiş arama sistemidir, bu sistem, yakalanan sinyalleri analiz ederek her türlü gömülü metali tespit etme özelliğine sahiptir. 

Burada kullanıcı aşağıdaki ayarları düzenleyebilir:

 - Mesafe

Ön aralıktaki mesafedir (ileri yön), Manuel LRL sisteminde daha önce açıklandığı gibi 0 - 3000 m aralığında ayarlanabilir.

-Derinlik

Cihazın potansiyel hedefleri bulmak için ulaşabileceği olası hedeflerin maksimum derinliğidir, değeri eskisi gibi 0 - 50 m aralığında ayarlanabilir.

Önceki ayarları seçtikten sonra kullanıcı arama sürecini başlatabilir ve arama sırasında antenler olası yakındaki hedeflere bağlı olarak sola veya sağa hareket edecektir, ekrandaki görsel bir gösterge, kullanıcıya göre yeşilden (minimum) kırmızıya (maksimum değer) gradyan renkleriyle sol veya sağ ilerleme çubuğu görüntülediğinden kılavuzluk edecektir.

 Control Long Range Locator (CTRL LRL)

CTRL LRL sistemi, Gold Star 3D Tarayıcıya entegre edilen yeni teknolojilerden ve önemli özelliklerden biridir.Bu, kullanıcının belirli bir metal türünü veya metal alaşımını belirli frekans değerine göre aramak için arama frekansının tam değerini ayarlamasını ve böylece arama sırasında daha doğru sonuçlar almasını sağlar.

Bu sistemde, kullanıcı aşağıdakiler dahil aramayla ilgili birçok ayarı belirleyebilir:

-Toprak yapısı

Tarama alanındaki zeminin toprak tipidir, aşağıdaki tiplerden birine ayarlanabilir:

Kaya - Karışık - Nötr - Kil - Metalik - Kumlu - Mineral - Kireçli - Tuzlu

-Frekans

Kullanıcının bu seçeneği kullanarak manuel olarak ayarlayabileceği özel ayardır.

Değerler 250-5000 MHz aralığında değişir ve 250 - 500 - 750… gibi önceden tanımlanmış değerlerden ayarlanabilir.

 -Mesafe 

Tarama işlemi sırasında kullanıcı konumu ile hedef konum arasındaki maksimum mesafedir. Bu, kullanıcının kendi çevresinde özel dairesel mesafe arayabileceği ve bu mesafenin 0 ile 3000 m arasında başlayıp önceki sistemlerde olduğu gibi ayarlanabileceği anlamına gelir.

-Derinlik

Cihazın bulmak için ulaşabileceği olası hedeflerin maksimum derinliğidir, değeri daha önce açıklandığı gibi 0 - 50 m aralığında ayarlanabilir.

Önceki tüm ayarları yaptıktan sonra, kullanıcı tarama ekranına geçer ve arama işlemine başlamak için "Taramayı Başlat" düğmesine basın.

 Sonuçlar ekranı dairesel bir gösterge gösterecektir, yön oku antenlerin yönünü derece cinsinden, sağda daha önce açıklanan eğim göstergesini gösterir.

Ionic System (Ionic)

İyonik sistem, Intelligent Multi Transceiver Unit veya I.M.T.U. adlı bir proba dahil edilen yeni geliştirilmiş bir teknolojiyi kullanır. 

I.M.T.U teknolojisi, metal dedektörlerinde türünün ilkidir ve önceki Mega Algılama cihazlarında veya rakip cihazlarda bulunan geleneksel iyonik alan algılama sisteminden faklı bir kullanım sağlar.

Yeni teknoloji, daha doğru sonuçlar için ekrandaki bazı sinyal ayarlarını kontrol etme yeteneği ile gelen sinyallerin doğru şekilde alınmasını ve işlenmesini sağlayan I.M.T.U sayesinde yer altına gömülü metal hedeflerden kaynaklanan iyonik alanların daha doğru algılanmasını sağlar.

İyonik sistemi seçtikten sonra, cihaz doğrudan aramaya başlayacaktır, işte kullanıcı tarafından yapılabilen ayarlar :

-Hassasiyet

 Arama işlemi sırasında ve hedef taramaya göre iyonik sistem değişken ses tonu üretir, hedef yeteneği veya kullanıcı ile hedef arasındaki mesafeyi temsil eder.

 Kullanıcı, çıkış sesini analiz etmek için sinyal hassasiyetinin değerini değiştirebilir, değer aralığı 0 ile 100 arasındadır, seçilen değer Hassasiyet dairesel ölçeğinde gösterilir.

-Kazanç

Sinyal kazancı veya başka bir deyişle sinyal gücüdür, kullanıcı bu ayarı kullanarak sinyal gücünü kontrol edebilir duyarlılık gibi dairesel ölçekte yüzde değer (0-100) olarak sunulmuştur.

Ekranın ortasında dairesel bir gösterge, ortasında ise alınan sinyale ve hedefin cihazın bulunduğu yere uzaklığına göre çapı ve rengi değişen bir daire bulunmaktadır. Hedefin türüne bağlı olarak aşağıdaki renklerden birine (kırmızı, mavi veya yeşil) renk değiştirerek küçülür ve genişler.

Bionic System (BIONIC)

Biyonik sistem, nasıl çalıştığı ve tarama işlemini gerçekleştirmek için Intelligent Multi Transceiver Unit (I.M.T.U) kullanımı açısından İyonik sisteme benzer.

Ancak buradaki fark, iyonik sinyallerin belirli bir metal nesneden yakalanmasıdır. örneğin, altın yüzük veya madeni paradan ve ardından arama, çevredeki alan içinde yeraltına gömülü metal nesnelere benzer iyonik sinyalleri yakalamaya yöneliktir.

Bu, iyonik arama sisteminde arama rastgele ve serbesttir, ancak biyonik sistemde arama önceden tanımlanmış sinyallere göre yönlendirilir.

-Hassasiyet

Kullanıcı, çıkış sesini analiz etmek için hassasiyet değerini değiştirebilir, değer aralığı 0 ile 100 arasındadır, seçilen değer Hassasiyet dairesel ölçeğinde gösterilir.

-Kazanç

Sinyal kazancı veya başka bir deyişle sinyal gücüdür, kullanıcı bu ayarı kullanarak sinyal gücünü kontrol edebilir,duyarlılık gibi dairesel ölçekte yüzde değer (0-100) olarak sunulmuştur.

Live Stream System (Live Stream)

Canlı Aktarım, çeşitli demir içeren ve içermeyen metalleri algılamak için geliştirilmiş bir sistemdir.Gerçek zamanlı olarak, hedefin tipini yansıtan belirli bir renk akışı olarak alınan sinyalin görsel bir temsili ile canlı bir aktarım yapar.

Örneğin: altın veya bronz gibi değerli metaller - demir gibi demirli metaller - tünel gibi boşluklar.

Sinyalleri ölçme veya tarama işlemi, özel geliştirilmiş bir prob olan Dikey Yüksek Sinyal Alıcı-Verici (V.S.T) probu ile gerçekleştirilir.Örneğin, hedefler altın bir nesneyse LED'ler kırmızı bir ışık veya bir tünelse mavi bir ışık yayar.

Ayrıca, kullanıcı, sinyal şemasını bir grafikte görüntüleyen Mega Detection Multi Visual Analyzer uygulaması ile cihazla birlikte gelen tabletin üzerindeki sinyallerin görsel bir temsilini görebilir ve grafiğin rengi buna bağlı olarak benzer şekilde değişir.

3D Zemin Tarama

Bu güçlü arama sistemi, özellikle 3 boyutlu yer tarama teknolojilerindeki en son teknolojilere sahip Mega Algılama cihazları için tasarlanmış ve geliştirilmiş tamamen yeni teknolojiye sahip yeni bir sistemdir.

Bu 3D zemin tarama teknolojisi, dört yerleşik sensör ve geniş yüzey alanına sahip Multi Ground Scanner (MGS) adı verilen yeni, güçlü ve benzersiz bir prob kullanır ve tarama sırasında daha fazla zemin kaplaması sunar ve geniş alanları daha doğru bir şekilde hızlı bir şekilde taramanın zamanını ve çabasını azaltır.

 3D Zemin Tarama sistemi, kullanıcının zemini taramasına ve hem cihaz ekranında hem de birlikte verilen tablette görsel temsil oluşturmasına yardımcı olur. Bu sistem, daha hızlı ve daha doğru bir şekilde, gömüleri ve eserleri ve hatta yer altındaki boşlukları aramayı ve bulmayı kullanıcı için kolaylaştırabilir.

Cihaz ekranından ayarlanabilen ayarlar:

Sonuç Ekranı

Kullanıcı iki seçenekten birini seçebilir:

Cihaz: bu durumda, cihaz ekranında görsel olarak bir tarama sonuçları sunulacaktır.

Tablet: Tarama sonuçları Multi Visual Analyzer uygulaması kullanılarak birlikte verilen tablet ekranında görsel olarak sunulacaktır.

Mod

Tarama prosedürünü gerçekleştirme yöntemidir ve şu şekilde ayarlanabilir:

Manuel: burada kullanıcı her tarama noktasındaki sinyallerin ölçümünü manuel olarak kaydedecektir.

Otomatik: bu durumda cihaz her tarama noktasının ölçümlerini otomatik olarak kaydedecektir.

Zemin

Kullanıcının aramada nasıl hareket edeceğini gösteren yol değeri, tarama işlemini tamamlamak içindir ve iki seçenek vardır:

Tek Yön: Tek yönlü taramada, kullanıcı bir tarama çizgisindeki her noktadaki ölçümleri hareket ettirecek ve kaydedecek ve her satırın sonunda, önceki satırın başlangıcına yakın ancak başka bir satırı taramaya başlamak için ofset mesafesiyle geri dönecek ve yakında. Bu, tarama yönünün her satırda tek yönde olacağı veya tüm tarama çizgilerinin birbirine paralel olacağı anlamına gelir.

Zig Zag: bu durumda, bir sonraki arama çizgisinin başlangıç noktası, bir önceki çizginin bitiş noktasına yakındır veya başka bir deyişle, hareketin yönü her bir ardışık çizginin tersi olacaktır. 

Boyut

Burada kullanıcı aşağıdaki ayarları yapabilir:

Genişlik: Tarama çizgilerinin sayısını gösterir ve kontrol panelindeki oklar kullanılarak istenen değere ayarlanabilir.

Yükseklik: Her tarama çizgisindeki veya tarama noktasındaki nokta sayısıdır, önceki değer gibi ayarlanabilir.

Başlangıç Noktası

Kullanıcı, tarama prosedürünün başlayacağı arama alanında (tarama çizgileri ve noktaları içeren dikdörtgen alan) noktayı ayarlayabilir.

Sol: bu durumda tarama işlemi arama alanının sol alt köşesinden başlar.

Sağ: tarama işlemi arama alanının sağ alt köşesinden başlayacaktır.

PinPointer Sistemi

Bu sistem, gömülü metal veya boşluğun bulunduğu kesin konum ile metal bir hedef veya boşluğun varlığını, ekranda sunulan sesli veya görsel bir geri bildirim yoluyla belirlemek için kullanılır, olası hedefler için tarama işlemi VST aracılığıyla gerçekleştirilir.

Bu sistemin sonuç ekranında birçok seçenek vardır:

Hassasiyet

Arama işlemi sırasında ve hedef taramaya göre, iğne işaretleme sistemi belirli bir tonda özel tarama sesi çıkaracak ve ekrandaki görsel grafik yer altındaki hedef varlığını göstermektedir.

Kullanıcı, çıktıyı analiz edebilmek için istediği zaman hassasiyet değerini değiştirebilir

Kalibrasyon

Kullanıcı, zemin tipine ve araziye göre istediği zaman sensör hassasiyetini kalibre etmek için bu seçeneği kullanabilir.

Reset

Kalibrasyon sürecini varsayılan değere sıfırlayın.

Cihaz ekranında alınan sinyallerin görsel temsili, hedefin türüne göre eğimli bir çubuk grafiktir.

Örneğin, metal sinyallerin alınması durumunda, çubuk grafik, farklı uzunluklarda, merkezde yeşilden kırmızıya derecelendirilmiş renklerle maksimum değerlerde ve ardından düşük değerlerle yeşile doğru derecelendirilmiş, yukarı bakan dikdörtgenlerden oluşacaktır.

Tünel gibi boşluk sinyallerinin alınması durumunda, maksimum değerlerde ortada yeşilden koyu maviye değişen farklı uzunluklarda, aşağıya bakan dikdörtgenlerden yapılacaktır ve ardından daha düşük değerlerde yeşile doğru derecelendirilecektir.

Paket İçeriği

-Sistem Kutusu

- Çoklu Alıcı Sistemi 

-Çoklu Zemin Tarayıcı

-Dikey Yüksek Sinyal Alıcı

-M.G.S Konnektörü

-Kol Dayama ve Şaftlar

-Uzun Menzil Antenleri

-Lityum İyon Batarya

-Kulaklık

-Aksesuar Kutusu

Not: Yukarıda bulunan bilgi ve açıklamalar üretici firma verileridir.

Yer-Altı-Görüntüleme, gpr-radar, alantaramalar, pulse dedektorler, yeraltı görüntüleme sistemleri, sıfır dedektörler, ikinci el dedektörler,


tek para dedektörleri, define dedektörleri, kalıntı dedektörleri, güvenlik dedektörleri, Endüstriyel Dedektörler, dedektör markaları, altın savakları, altın panları,


nuget dedektörleri, Yeraltı Su Tespit Dedektörü, Su Kaçağı Tespit Sistemleri, Boru ve Kablo Takibi Tespit Dedektörleri, Rögar, Menhol, Vana Ve Buşakle Tespit Dedektörleri,


Kanal Açma Makineleri, Kanal Görüntüleme Sistemleri, Kızılötesi Lazer Dedektör,


Dünya devi firmaların farklı cihazlarını görmek ve fiyat almak için Dedektorara.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz. 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu

Mega Detection Gold Star 3D Çoklu Tespit Sistemi

Whatsapp İletişim

 

05325081492

  • : 263
  • Ürün Kodu: Mega Detection Gold Star 3D Çoklu Tespit Sistemi
  • Stok Durumu: Stokta var
  • 328.306,94TL
  • Vergiler Hariç: 273.589,12TL

Etiketler: Mega Detection Gold Star 3D Çoklu Tespit Sistemi mega, detection, gold, star, tespit, sistemi, detections safranbolu, dedektör tokat, zile