Mf 9700 quinary Yer Altı Görüntüleme

Mf 9700 quinary Yer Altı Görüntüleme

MF 9700 QUINARY Yer Altı Görüntüleme


MF 9700 QUINARY - 6 PROFESYONEL ARAMA SİSTEMİ 


Maden ve yeraltı kaynaklarının tespiti ve keşfi için entegre arama sistemi arayan müşterilerimizin talebi üzerine, aynı zamanda özellikle engebeli ve dağlık arazide uğraşması ve arama yapılması zor olan hantal makinelere göre stabil ve başarılı çalışabilen yepyeni bir ürün.


Birkaç yıl süren, titizlikle yürütülen çalışmalar sonucu MWF grubu MF 9700 Quinary cihazını ortaya çıkardı. Birçok aşamadan geçen MF 9700, MWF grubunun en son modern teknolojiyi kullandığı ve bilimsel sistemler verileri test ettiği son derece teknolojik bir cihazdır.


Altın, metal hazineler, kalıntılar, yeraltı suları ve boşluk tespitinin yanı sıra hedeflerin konumlarının belirlenmesi ve noktalarının bulunması tam 6 arama sistemi ile desteklenmiştir.


Uzak mesafelerden hedefleri tespit etmek için bu cihaz uzun menzilli alan tarama sistemini destekler. Alan tarama sistemi ile yönelinen alandaki hedefin tespitinde iyonik sensör sistemi kullanılabilir. Yer altı sensör sistemi ile sesli olarak bilgi alınabilir. Ve son olarak Yer altı görüntüleme sistemi ile cihaz size hedef hakkında net bilgiler verebilir. 


Tüm bunlar ve daha fazlası kanıtlanmış etkinliği ve geniş renkli HD ekranı ile tek bir cihazda mevcuttur. Gelişmiş akıllı programların kontrol sistemlerini görüntüler ve tespit ile ilgili tüm teknik bililere ulaşabilirsiniz.


Genel Özellikler 

Bu cihaz yer altı hedefleri hakkında size güvenilir ve eksiksiz sonuçlar veren en doğru ve en yeni çoklu tespit sistemleri ile çalışır.

Altın hazineler,metaller,tüm hedefler için araştırılmasında ve tespitinde uzmanlaşmıştır. Hedefler, türler ve derinlikler hakkında çoklu arama verileri içinde yerlerini belirler.

MF 9700 Quinary yazılımı çok gelişmiş bir teknoloji seviyesidir ve kullanıcıya tüm cihaz ayarlarının ve sistemlerinin hızlı ve kolay kontrolünü sağlar.

Ergonomik tasarım ve aerodinamik şekil, hızlı ve karmaşık olmayan sonuçlarda büyük rol oynayan hafiflik ve kullanım kolaylığı ile size arama ve tarama gücü verir.


TFT 4.3 inç HD renkli ekran kullanıcıya gece, gündüz fark etmeksizin kolay kullanım sağlar. 

Akıllı ayarlar arayüzü, tüm fonksiyonlarda ve programlarda kolaylıkla esnek ve hızlı kontrol sağlar.

Cihazın genel ayarlar menüsü size sırasıyla; Gece ve gündüz için yeterince aydınlatma sağlayan ekran parlaklığı ayarı, güç tasarrufu için aydınlatma seviyesini azaltma imkanı verir.

Beş ses seviyesi size ses çıkışı üzerinde yeterli kontrol sağlamayı ve arama sonuçlarının seslerin yanı sıra titreşim modu veya sessiz mod görsel sonuçlara göre yeterliliği bildirir.

Dil Kontrolü: Zaten başka bir dile kaydedilmiş olan cihaz dilini değiştirmek için size kontrol imkanı verir.

Tespit ve keşif cihazlarında MWF'e özel akıllı işletim ve tespit sistemleri ile desteklenen cihaz akıllı arayüzü, güç tasarruf sistemi, akıllı şarj sistemi, çoklu dil seçeneği, bluetooth, fabrika ayarlarına geri dönme ve tüm ayarları kaydetme özellikleriyle dünyada bir ilk.

Kolay kullanılan arayüzü sayesinde kullanıcıya modlar arasında hızlı bir geçiş imkanı sağlar.

Kullanıcıya kolay bir şekilde pil durumu hakkında bilgi veren pil göstergeleri sayesinde doğru olarak pil durumunu kullanıcı takip edebilir.


Kablosuz bağlantı sistemi, beraberindeki arama sistemlerine bağlanarak kendisi tarafından keşfedilecek arama sistemine kablosuz görevler gönderen ve ayarlarını uzaktan kontrol edilebilen bir sistem sunar. 

Tuş kontrol paneli, kromdan üretilmiş olup ayarlar ve kontrol sırasında hızlı bir kullanım sunar.


Cihaz 6 Farklı Sistemle ( Opsiyonel ) Arama Ve Keşif İçin Çalışır.


Sistem 1: El Tipi LRL

 

El tipi LRL”, hedeflerin yerini tespit etmek için uzun mesafeli arama sistemi ile çalışır, gece rehberlik için lazer LED'i ile kullanıcıyı doğrudan hedef siteye yönlendirir.

6 volt ile çalışan bu ünite, dört adet standart 1.5 volt AAA pil ile normal bir pil veya bir defaya mahsus şarj edilebilir piller ile kullanılabilir.

Yeraltındaki hedefleri belirlemede ve onlara ulaşmadan önce doğru sonuçlar.

 

Sistem 2 Hat İzleyici


Ana verici cihaz ile hedef nokta arasına bağlanan elektrik hatlarının frekansını takip eden özel bir sistem olan Line Tracker sistemi, uzaktan algılama sistemleri için en son gelişmiş sistemler ile kullanıcıya hedef noktasına doğrudan ulaşana kadar doğru bir takip sağlar. kablosuz bağlantı.

9 volt ile çalışan bu ünite, 9 voltluk tek bir pil ile, normal pilleri tek seferlik veya şarj edilebilir pillerle kullanabilirsiniz.

Ses kontrol modları ve sessiz mod ile arama sürecini gösteren sesli uyarılar döner.

Hedefler Listesi, ayrı ayrı aramak için bu listeden herhangi bir hedefi seçebilir ve hedefler: Altın, gümüş, bakır, elmas, yeraltı suyu, mağaralar ve boşluklar.

Arama seviyesi için doğru ayar arayüzü, Aramanın derinlik ve mesafesinin ön kontrol seviyelerine çok seviyeli:

Arama derinliklerinin sinyal seviyesinde, derinlik seçenekleri listesinden ve 0'dan başlayarak seçilen derinliğe kadar bir kontrol özelliği ile 70 metreye kadar derinlik: 1m – 5m – 10m – 20m – 30m – 40m – 70m.

2500m'ye kadar mesafe arama, ön yayın dalgası seviyesinde kontrol özelliği ile, mesafe seçenekleri listesi üzerinden ve 0'dan başlayarak seçilen mesafeye kadar: 100m – 500m – 1000m – 1500m – 2000m.

Akıllı ayarlar Ayarlanmış arama ayarları seviyelerine sahip sistem arayüzü.

Algılama yönteminin seçim arayüzleri.


Sistem 3: İyonik algılama sistemi (Akustik)


MF 9700 QUINARY Yeraltındaki değerli metallerin İyon alanını tespit etmek ve aramak ve hedeflerin yerini uzak mesafeden bulmak için uzun menzilli bir İyon arama sistemi üzerinde çalışmak, arabada da kullanılabilir.

Bu sistem için Özel Arayüz, aramak istediğiniz hedef tipinin önceden ayarlanmasını sağlar: altın, gümüş, bakır, bronz,

İyonik akustik doğrulama ünitesi ana cihaz ile kablosuz olarak çalışmakta ve bağlanmaktadır.

Sistem, altta yatan hedeflere hızla yanıt vererek karakterize edilir ve gizli hedef hakkında eksiksiz veri verir.

Aramada hedef siteleri algılamaya büyük bir odaklanma ve kullanıcıyı mümkün olduğunca az zaman ve çabayla hedef siteye yönlendirir.

Bu sistem, kullanıcıya aşağıdakilerden oluşan birden fazla sonuç verir:

LED'ler etkileşimli Gösterge, hedeflerin merkezine yaklaşıldığında yukarı doğru etkileşime girer.

Ses etkileşimli Gösterge, hedefin merkezine yaklaşıldığında yukarı doğru etkileşime girer.

Pil seviyelerini gösteren LED'ler ve 3 seviyeden oluşan pil seviyesini gösterir.

3.7V Li-ion 3600 mAh'lik iki dahili hücre, çıkış 12 volt


Sistem 4 : Zemin Sensör Sistemi

 

 

MF 9700 QUINARY Toprak katmanlarını taramak ve içeriğini tanımak için çalışan ve yeraltındaki metalleri ve boşlukları tespit etmek ve konumlarını belirlemek için manyetik radyasyon alanlarını ve seviyelerini okuyan zemin sensör sistemi.

Akıllı arayüz, hedefler hakkında size mutlak netlik ve entegre sonuçlar verir.

Metaller ve boşluklar arasında doğru ayrım sistemi.

Hedefin boyutunu belirlemek için osiloskop grafik görüntüleme sistemi.

Gelişmiş sensörler, gerçek zamanlı olarak anında ve doğrudan sonuçlar verir.

Doğruluk Ekrandaki grafiklerle hedef noktanın belirlenmesi.

Akıllı doğrulama sistemi, cihaza toprak sensörünün bağlanmasıyla ilgili olarak iyi veya cihaza bağlı değil.


Sistem 5 : Jeofizik Etüt Sistemi


Sistem, toprak elektrik direncinin yoğunluğunu ölçmek ve yeraltında bulunan maddeleri tespit etmek ve tanımlamak için çalışır ve hedefler arasında doğru ayrım yapma özelliği ile yeraltındaki altın, metal ve boşlukları tespit etme ve arama görevini yerine getirir.

Bu sistem toprağı otomatik olarak tarar ve tespit eder ve bulunan hedeflerle ilgili tam sonuçları doğrudan ekranda gösterir.

Bu sistemin özel ekran arayüzü, kullanıcıya arama süreci hakkında entegre bir bilgi verir ve arama adımları otomatik olarak yapılır.

Tarama tamamlandıktan sonra keşfedilen hedef türlerini seçme özelliği, sistem başlar ve tüm detayları bilmeniz için sizi bu hedef noktasının bir sitesine yönlendirir.

Kullanıcının belirli bir komutta uyarı vermesi veya belirli bir komutu yürütmesi için kılavuzluk etmesi için ekranda görünen otomatik yardım mesajlarının özelliği.

Sistem, dört elektrikli sonda ile 1.500 metrekareye kadar geniş bir arama alanını kapsayacak şekilde çalışır ve bu alanın sonuçlarını 3 dakikayı geçmeyen bir süre boyunca gösterir.

Özel bir sistem aracılığıyla hedef derinliğini ve doğru bir şekilde belirleme ve tespit etme özelliği


Sistem 6 : Zemin Tarama Sistemi


Sistem, yeraltındaki hedef formatı ve boyutları netleştirmek için radar görüntüleme sistemi aracılığıyla yer katmanlarını tespit etmek ve taramak için çalışır.

Karmaşık analiz yazılımı ve bilgisayar veya diğer tabletleri kullanmanıza gerek yok, bu cihaz size cihazın renkli HD ekranında ve Gerçek zamanlı olarak anında sonuç verir.

Görüntüleme tarama sürecinde tam kontrol

Otomatik tarama modu

Manuel tarama modu

Cihaz ekranında çeşitli seçenekler aracılığıyla kontrol edilen boyutları tarayın

Çalışmak istediğiniz tarama yöntemini seçme

Modern ve sofistike bilimsel tekniklere sahip Ölçme ve Tarama Sensörleri, eserleri, altta yatan hedefleri, metalleri ve mağaraları ayırt ederek tanımlamak ve tespit etmek için uzmanlaşmıştır.

Hedef ve tür hakkında tam bir grafikle hedef boyutunu ve şeklini netleştirin.


dedektorara.com  Ailesi olarak müşteri memnuniyetimiz ön plandadır kaliteli ve güvenilir hizmet için burdayız 7/24 teknik destek için bizleri arayabilir ve almak istediğiniz en güvenilir dünya devi firmaların farklı ürünlerini görmek için web sitelerimizi ziyaret edebilir fiyat almak için bizi arayabilirsiniz.


alantaramalar, pulse dedektorler, sıfır dedektörler, ikinci el dedektörler, tek para dedektörleri, define dedektörleri, güvenlik dedektörleri, dedektör markaları, altın savakları, altın panları, nuget dedektörleri, Yeraltı Su Tespit Dedektörü, 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu

Mf 9700 quinary Yer Altı Görüntüleme

Whatsapp İletişim

 

05325081492

  • : 63
  • Ürün Kodu: Mf 9700 quinary Yer Altı Görüntüleme
  • Stok Durumu: Stokta var
  • 420.527,31TL
  • Vergiler Hariç: 420.527,31TL

Etiketler: MF 9700 QUINARY Yer Altı Görüntüleme, quinary, yer, altı, görüntüleme, mwf, yeraltı